Zrozumieć, że jedynym pragnieniem ludzkiego życia powinna być jedność z Bogiem.
Zrozumieć, że jedynym pragnieniem ludzkiego życia powinna być jedność z Bogiem.
Sensem naszej wiary i świadectwa nie może być skupienie się na „żłóbku”, ale dostrzeganie całej ekonomii zbawienia.
Uświadomić sobie, że Bóg pragnie być blisko mnie, mojego serca.
Podsumowanie naszego przeżywania Adwentu i pytanie o przygotowanie serc do Bożego Narodzenia.
Ukazać wielką radość Maryi z uwielbienia Jezusa.
Uświadomić sobie, że Bóg nieustannie komunikuje się z nami za pomocą natchnień i poruszeń serca.
Uświadomić wierzącym prawdę, że Bóg zawsze spełnia obietnice dawane ludziom.
Nauczyć się naśladować św. Józefa w bezkompromisowym przyjęciu woli Bożej.